Dienstencentrum
Vierde graad woordkunst-drama: dramalab
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Vierde graad |
David Lambrecht
|
| | 19:00 - 20:00 | | | |
Vierde graad woordkunst-drama: spreken en presenteren
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
vierde graad |
David Lambrecht
|
| 17:30 - 18:30 | | | | |
Vierde graad & specialisatie woordkunst-drama: theater
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
vierde graad speltheater |
Lieve Cornelis
|
| 16:30 - 18:30 | 14:00 - 15:00 | | | |
|
|
| 20:30 - 21:30 | 18:00 - 20:00 | | | |
vierde graad verteltheater |
Tom Van Der Velde
|
| | 15:00 - 16:00 | | | |
|
|
| | 19:00 - 21:00 | | | |
vierde graad verteltheater |
Sofie Van Maele
|
| | | 16:30 - 17:30 | | |
Vierde graad woordkunst-drama: verteltheater-stemregie
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Verteltheater-stemregie |
Tom Van Der Velde
|
| | | 19:30 - 20:30 | | |
Coupure
Vierde graad woordkunst-drama: dramalab
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
vierde graad |
Griet Pauwels
|
| | 19:30 - 20:30 | | | |
Vierde graad woordkunst-drama: spreken en presenteren
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Spreken en presenteren |
Griet Pauwels
|
| 16:00 - 17:00 | | | | |
Vierde graad & specialisatie woordkunst-drama: theater
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
vierde graad speltheater |
Lieve Cornelis
|
| | | 19:30 - 20:30 | | |
Vierde graad speltheater |
Sofie Van Maele
|
| 16:00 - 19:00 | | | | |
vierde graad verteltheater |
Griet Pauwels
|
| 17:00 - 20:00 | | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Vierde graad woordkunst-drama: verteltheater-stemregie
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Verteltheater 4.1 en 4.2 |
Griet Pauwels
|
| | | 18:30 - 19:30 | | |
Verteltheater Specialisatie |
Griet Pauwels
|
| | | 19:30 - 20:30 | | |
Verteltheater specialisatiegraad |
Griet Pauwels
|
| 20:00 - 21:00 | | | | |
Bargiekaai
Vierde graad woordkunst-drama: dramalab
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
vierde graad |
David Lambrecht
|
16:30 - 17:30 | | | | | |
Vierde graad & specialisatie woordkunst-drama: theater
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
vierde graad speltheater |
Lieve Cornelis
|
16:30 - 19:30 | | | | | |
vierde graad verteltheater |
David Lambrecht
|
17:30 - 18:30 | | | | | |