Watertoren
Instrument Jazz-pop-rock
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Basgitaar Contrabas jazz, pop & rock |
Matthias Debusschere
|
| 16:30 - 18:30 | | | | |
|
|
| 19:30 - 21:30 | | | | |
Elektrische gitaar jazz, pop & rock |
Mathias Van de Wiele
|
| | 13:00 - 16:00 | voor starters en 2de graad |
Elektrische gitaar jazz, pop & rock |
Mathias Van de Wiele
|
17:00 - 21:00 | 16:30 - 21:30 | | | | |
Instrument: jazz-pop-rock: elektrische gitaar |
Marijke Hellemans
|
| | | 18:00 - 20:00 | | |
Piano jazz pop & rock |
Sergio Biffi
|
21:00 - 22:00 | | | 17:00 - 18:00 | | |
Piano jazz, pop & rock |
Sergio Biffi
|
17:00 - 18:00 | 17:30 - 18:30 | 14:00 - 16:00 | 19:00 - 20:00 | | |
|
|
| 20:30 - 22:30 | | 21:00 - 22:00 | | |
Saxofoon jazz, pop & rock |
Rob Banken
|
| | | 17:00 - 21:00 | | |
Zang jazz, pop & rock |
Eef Van Acker
|
16:00 - 21:00 | 17:30 - 20:30 | | | | |
Zang jazz, pop & rock beginners |
Eef Van Acker
|
| 16:30 - 17:30 | | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Instrument
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Cello, Barokcello |
Tine Van Parys
|
| | 16:30 - 22:30 | | | |
Gitaar |
Bart Roose
|
| | 18:00 - 19:00 | | | |
Gitaar / Luit |
Bart Roose
|
| | 20:00 - 21:00 | | | |
Koper |
Cary De Clercq
|
16:00 - 22:00 | | | | | |
Piano |
Frederik Croene
|
| | | | 17:30 - 20:30 | |
Piano |
Geert Logghe
|
| | 16:30 - 17:30 | | | |
|
|
| | 18:30 - 21:30 | | | |
Viool |
Hilde Pensaert
|
| | | | | 08:30 - 09:30 |
|
|
| | | | | 10:30 - 11:30 |
Viool |
Filip Suys
|
| | 14:30 - 15:30 | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Muziek schrijven
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Compositie klassiek |
Christophe Goedvriend
|
| | | | 21:30 - 22:30 | |
jazz-pop-rock |
Sergio Biffi
|
20:00 - 21:00 | | | | | |
klassiek |
Christophe Goedvriend
|
| | | | 16:00 - 18:00 | |
|
|
| | | | 19:30 - 21:30 | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Groepsmusiceren 4de graad alle instrumenten |
Anna Van Beckevoort
|
| | | | | 12:00 - 13:00 |
Groepsmusiceren gitaar 3de graad |
Bart Roose
|
| | 17:00 - 18:00 | | | |
Groepsmusiceren gitaar 4de graad |
Bart Roose
|
| | 19:00 - 20:00 | | | |
Groepsmusiceren strijkers |
Filip Suys
|
| | 15:30 - 17:30 | | | |
Groepsmusiceren strijkers 3de en 4de graad |
Hilde Pensaert
|
| | | | | 09:30 - 10:30 |
Begeleidingspraktijk
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Piano |
Geert Logghe
|
| | 17:30 - 18:30 | | | |
Piano / orgel |
Paul De Maeyer
|
| | | | 16:30 - 18:30 | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Groepsmusiceren vocaal: klassiek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Groepsmusiceren vocaal 2de-3de-4de graad (jeugd) g |
Christophe Goedvriend
|
| | | | 18:00 - 19:00 | |
Groepsmusiceren jazz-pop-rock
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Combo jazz, pop & rock |
Sergio Biffi
|
| 18:30 - 20:30 | | 18:00 - 19:00 | | |
|
|
| | | 20:00 - 21:00 | | |
Combo jazz, pop & rock |
Matthias Debusschere
|
| 18:30 - 19:30 | 14:00 - 15:00 | | | |
Combo jazz, pop & rock |
Joost Lambert
|
18:00 - 20:00 | | | | | |
Combo jazz, pop & rock |
Mathias Van de Wiele
|
21:00 - 22:00 | | 16:00 - 17:00 | | | |
Groepsmusiceren instrumentaal: jazz-pop-rock |
Jakob Nachtergaele
|
20:00 - 21:00 | | | | | |
Muzikale en culturele vorming - jazz
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
3a jazz, pop & rock |
Sergio Biffi
|
18:00 - 19:00 | | | | | |
3b jazz, pop & rock |
Sergio Biffi
|
19:00 - 20:00 | | | | | |
Instrument oude muziek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Cello, Barokcello |
Tine Van Parys
|
| | 16:30 - 22:30 | | | |
Gitaar |
Bart Roose
|
| | 18:00 - 19:00 | | | |
Gitaar / Luit |
Bart Roose
|
| | 20:00 - 21:00 | | | |
Viool |
Filip Suys
|
| | 14:30 - 15:30 | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Productie en geluidsleer
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Geluidsleer en opnametechniek |
Joost Lambert
|
| | | 18:00 - 19:00 | | |
|
|
| | | 20:00 - 21:00 | | |
Muziekproductie |
Joost Lambert
|
| | | 19:00 - 20:00 | | |
Voor deze cursussen zijn er veel kandidaten: afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen er
lestijden bijkomen op een andere dag
Eerste graad muziek (6-7 jaar)
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Blokfluit |
Anna Van Beckevoort
|
| | | | | 11:00 - 12:00 |
Muziekinitiatie |
Anna Van Beckevoort
|
| | | | | 10:00 - 11:00 |
Viool |
Hilde Pensaert
|
| | | | | 11:30 - 12:30 |
Hedendaagse muziek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Hedendaagse muziek |
Frederik Croene
|
| | | | 15:30 - 17:30 | |
|
|
| | | | 20:30 - 21:30 | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet