Hoofdschool

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab maxi

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Jeroen Serruys 11:30 - 12:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab mini

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Jeroen Serruys 10:30 - 11:30
12:30 - 13:30

Dienstencentrum

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab maxi

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Lieve Cornelis 16:00 - 17:00
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Sofie Van Maele 17:30 - 18:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab mini

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) David Lambrecht 17:00 - 18:00
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Tom Van der Velde 17:00 - 18:0016:30 - 17:30
18:30 - 19:30
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Sofie Van Maele 18:30 - 19:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab 3

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad 3e leerjaar (14 jaar) Lieve Cornelis 16:30 - 17:3019:00 - 20:00
Derde graad 3e leerjaar (14 jaar) Tom Van der Velde 19:30 - 20:30
Derde graad 3e leerjaar (14 jaar) Sofie Van Maele 16:30 - 17:30
Verteltheater-stemregie Tom Van der Velde 18:00 - 19:00
Verteltheater-stemregie, Woordlab 3 Tom Van der Velde 15:00 - 16:00

Coupure

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab maxi

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Lieve Cornelis 17:30 - 18:30
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Griet Pauwels 17:30 - 18:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab mini

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Griet Pauwels 16:30 - 17:3016:30 - 17:30
18:30 - 19:30
Woordlab mini Griet Pauwels 18:30 - 19:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab 3

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad 3e leerjaar (14 jaar) Lieve Cornelis 16:30 - 17:30
18:30 - 19:30
Derde graad 3e leerjaar (14 jaar) Griet Pauwels 17:30 - 18:30

Mariakerke

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab maxi

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) David Lambrecht 17:00 - 18:00

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab mini

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) David Lambrecht 18:00 - 19:00

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab 3

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad 3e leerjaar (14 jaar) David Lambrecht 16:00 - 17:00

Bargiekaai

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab 3

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad 3e leerjaar (14 jaar) Lieve Cornelis 17:30 - 18:30
Woordlab 3 David Lambrecht 16:30 - 17:30

Destelbergen

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab maxi

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Sofie Van Maele 17:00 - 18:00

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab mini

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Sofie Van Maele 18:00 - 19:00