Dienstencentrum

Tweede graad woordkunst-drama: woordatelier (8-11 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
1e en 2e leerjaar (8 - 9 jaar) David Lambrecht 16:30 - 17:30
1e en 2e leerjaar (8 - 9 jaar) Tom Van der Velde 13:00 - 14:00
3e leerjaar (10 jaar) David Lambrecht 18:00 - 19:00
3e leerjaar (10 jaar) Tom Van der Velde 17:30 - 18:30
4e leerjaar (11 jaar) Tom Van der Velde 14:00 - 15:00

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab maxi

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Lieve Cornelis 16:00 - 17:00
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Sofie Van Maele 17:30 - 18:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab mini

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) David Lambrecht 17:00 - 18:00
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Tom Van der Velde 17:00 - 18:0016:30 - 17:30
18:30 - 19:30
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Sofie Van Maele 18:30 - 19:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab 3

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad 3e leerjaar (14 jaar) Lieve Cornelis 16:30 - 17:3019:00 - 20:00
Derde graad 3e leerjaar (14 jaar) Tom Van der Velde 19:30 - 20:30
Derde graad 3e leerjaar (14 jaar) Sofie Van Maele 16:30 - 17:30
Verteltheater-stemregie Tom Van der Velde 18:00 - 19:00
Verteltheater-stemregie, Woordlab 3 Tom Van der Velde 15:00 - 16:00

Derde graad woordkunst-drama volwassenen: dramastudio

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad volwassenen Lieve Cornelis 19:30 - 20:30

Derde graad woordkunst-drama volwassenen: spreken en vertellen

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad volwassenen David Lambrecht 19:30 - 20:30

Vierde graad woordkunst-drama: dramalab

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Vierde graad David Lambrecht 19:00 - 20:00

Vierde graad woordkunst-drama: spreken en presenteren

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Spreken en presenteren 4e graad David Lambrecht 17:30 - 18:30

Vierde graad woordkunst-drama: theater

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Vierde graad Lieve Cornelis 14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
17:30 - 18:3017:00 - 18:00
18:30 - 19:3018:00 - 19:00

Vierde graad woordkunst-drama: verteltheater-stemregie

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Verteltheater-stemregie Tom Van der Velde 18:00 - 19:00
Verteltheater-stemregie, Woordlab 3 Tom Van der Velde 15:00 - 16:00
Vierde graad Tom Van der Velde 16:00 - 17:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00

Derde graad woordkunst-drama volwassenen: woordstudio volwassenen

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad volwassenen David Lambrecht 18:30 - 19:30