Hoofdschool
Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
2.1 A |
Greet De Rudder
|
| | 13:30 - 15:30 | | | |
2.1 B |
Greet De Rudder
|
| | 15:30 - 16:30 | | | 08:30 - 09:30 |
2.1 C |
Greet De Rudder
|
| | | 16:30 - 17:30 | | 09:30 - 10:30 |
2.1 D |
Anja Moors
|
| 16:30 - 18:30 | | | | |
2.2 A |
Valerie Vereecke
|
17:00 - 19:00 | | | | | |
2.2 B |
Anja Moors
|
| | | | 17:00 - 19:00 | |
2.2 C |
Greet De Rudder
|
| | 16:30 - 17:30 | | | 11:30 - 12:30 |
2.2 D |
Greet De Rudder
|
| | | 17:30 - 18:30 | | 10:30 - 11:30 |
2.3 A |
Ingrid Mestdagh
|
16:30 - 17:30 | | 16:00 - 17:00 | | | |
2.3 B |
Greet De Rudder
|
| | 17:30 - 19:30 | | | |
2.3 C |
Eline Duerinck
|
| 16:30 - 18:30 | | | | |
2.3 volwassenen |
Valerie Vereecke
|
19:00 - 21:00 | | | | | |
2.4 A |
Ingrid Mestdagh
|
17:30 - 18:30 | | 17:00 - 18:00 | | | |
2.4 B |
Marijke Ferket
|
| 18:30 - 20:30 | | | | |
2.4 C |
Eline Duerinck
|
| | | 17:00 - 19:00 | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Coupure
Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
2.1 |
Christophe Goedvriend
|
| | 14:30 - 16:30 | | | |
2.2 |
Christophe Goedvriend
|
| | 13:30 - 15:30 | | | |
2.3 |
Christophe Goedvriend
|
| | 16:30 - 18:30 | | | |
2.4 |
Christophe Goedvriend
|
| | 17:30 - 19:30 | | | |
Mariakerke
Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
2.1 A |
Annick Gybels
|
16:15 - 17:15 | | | 16:15 - 17:15 | | |
2.1 B |
Annick Gybels
|
| | 15:00 - 17:00 | | | |
2.1 volwassenen |
Annick Gybels
|
| 18:30 - 20:30 | | | | |
2.2 A |
Annick Gybels
|
17:15 - 18:15 | | | 17:15 - 18:15 | | |
2.2 B |
Annick Gybels
|
| | 13:00 - 15:00 | | | |
2.3 A |
Annick Gybels
|
18:15 - 19:15 | | 17:00 - 18:00 | | | |
2.3 B |
Marijke Ferket
|
| | | 17:15 - 19:15 | | |
2.4 |
Annick Gybels
|
| 16:30 - 18:30 | | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Ottogracht
Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
2.1 |
Kim Bostijn
|
16:30 - 18:30 | | | | | |
2.2 |
Kim Bostijn
|
| 16:30 - 18:30 | | | | |
2.3 |
Kim Bostijn
|
| | | | 17:00 - 19:00 | |
2.4 |
Kim Bostijn
|
| | | | 18:00 - 20:00 | |
De Parkschool - Melle
Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
2.1 |
Anne-Marie De Smedt
|
16:15 - 17:15 | | | | 16:15 - 17:15 | |
2.2 |
Anne-Marie De Smedt
|
17:15 - 18:15 | | | | 17:15 - 18:15 | |
2.3 |
Anne-Marie De Smedt
|
| 16:30 - 17:30 | | 16:30 - 17:30 | | |
2.4 |
Anne-Marie De Smedt
|
| 17:30 - 18:30 | | 17:30 - 18:30 | | |
Melle Vogelhoek
Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
2.1 |
Marijke Ferket
|
17:15 - 18:15 | | 13:15 - 14:15 | | | |
2.1 volwassenen |
Anne-Marie De Smedt
|
| | | 19:00 - 21:00 | | |
2.2 |
Marijke Ferket
|
18:15 - 19:15 | | 14:15 - 15:15 | | | |
2.2 volwassenen |
Marijke Ferket
|
19:15 - 21:15 | | | | | |
2.3 |
Marijke Ferket
|
| | 15:15 - 17:15 | | | |
2.4 |
Marijke Ferket
|
| | 17:15 - 19:15 | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Destelbergen
Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
2.1 A |
Eline Duerinck
|
| | 14:00 - 16:00 | | | |
2.1 B |
Greet De Rudder
|
| | | | 17:00 - 19:00 | |
2.2 |
Kim Bostijn
|
| | 14:00 - 16:00 | | | |
2.3 |
Eline Duerinck
|
| | 16:00 - 18:00 | | | |
2.4 |
Kim Bostijn
|
| | 16:00 - 18:00 | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet