Melle Vogelhoek
Instrument
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Blokfluit |
Tomma Wessel
|
| | | 16:00 - 19:00 | | |
Dwarsfluit |
An Troch
|
15:30 - 16:30 | 15:00 - 18:00 | 12:30 - 16:30 | | | |
|
|
| | 17:00 - 18:00 | | | |
Gitaar |
Florian De Schepper
|
16:15 - 20:15 | | | | | |
Gitaar |
Bart Roose
|
| | 12:45 - 16:45 | | | |
Hobo |
Stijn Heyde
|
| | 13:30 - 14:30 | | | |
Instrument: klassiek: blokfluit |
Tomma Wessel
|
| | | 16:00 - 19:00 | | |
Klarinet |
Valerie Vereecke
|
| | 12:00 - 14:00 | | | |
Koper |
Cary De Clercq
|
| | | | | 12:30 - 14:30 |
Piano |
Ilse De Zutter
|
| | 14:15 - 18:15 | | | |
Piano |
Manon Vosté
|
16:15 - 19:15 | | | | 15:00 - 19:00 | |
|
|
20:15 - 21:15 | | | | | |
Saxofoon |
Kim Bostijn
|
| 19:00 - 21:00 | | | | |
Viool |
Hilde Pensaert
|
| | 16:30 - 18:30 | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Alle instrumenten |
An Troch
|
| 18:00 - 19:00 | 18:00 - 21:00 | | | |
Gitaar |
Florian De Schepper
|
20:15 - 21:15 | | | | | |
Piano |
Manon Vosté
|
19:15 - 20:15 | | | | 19:00 - 20:00 | |
Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
2.1 |
Marijke Ferket
|
17:15 - 18:15 | | 13:15 - 14:15 | | | |
2.1 volwassenen |
Anne-Marie De Smedt
|
| | | 19:00 - 21:00 | | |
2.2 |
Marijke Ferket
|
18:15 - 19:15 | | 14:15 - 15:15 | | | |
2.2 volwassenen |
Marijke Ferket
|
19:15 - 21:15 | | | | | |
2.3 |
Marijke Ferket
|
| | 15:15 - 17:15 | | | |
2.4 |
Marijke Ferket
|
| | 17:15 - 19:15 | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Muzikale en culturele vorming - cultuur derde graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Derde graad jongeren |
Hadewijch De Smedt
|
| | | | 17:00 - 18:00 | |
Derde graad jongeren |
Dirk Mannekens
|
| | 15:45 - 16:45 | | | |
Instrument oude muziek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Blokfluit |
Tomma Wessel
|
| | | 16:00 - 19:00 | | |
Eerste graad muziek (6-7 jaar)
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Initiatie |
Marijke Ferket
|
16:15 - 17:15 | | | | | |