Hoofdschool
Eerste graad muziek (6-7 jaar)
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Afwisselend Muziek en Woord |
Eline Duerinck
|
| | | | | 08:30 - 09:30 |
Cello |
Eline Duerinck
|
| | | | | 09:30 - 10:30 |
Initiatie |
Marijke Ferket
|
| 17:15 - 18:15 | | | | |
Muziekinitiatie (6 jaar) |
Anja Moors
|
| | | | 16:00 - 17:00 | |
Muziekinitiatie (7 jaar) |
Valerie Vereecke
|
16:00 - 17:00 | | | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Watertoren
Eerste graad muziek (6-7 jaar)
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Blokfluit |
Anna Van Beckevoort
|
| | | | | 11:00 - 12:00 |
Muziekinitiatie |
Anna Van Beckevoort
|
| | | | | 10:00 - 11:00 |
Viool |
Hilde Pensaert
|
| | | | | 11:30 - 12:30 |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Coupure
Eerste graad muziek (6-7 jaar)
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Muziekinitiatie |
Christophe Goedvriend
|
| | 12:30 - 13:30 | | | |
Mariakerke
Eerste graad muziek (6-7 jaar)
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Initiatie |
Marijke Ferket
|
| | | 16:15 - 17:15 | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Ottogracht
Eerste graad muziek (6-7 jaar)
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Afwisselend Muziek en Woord |
Kim Bostijn
|
| | | | 16:00 - 17:00 | |
Klarinet |
Valerie Vereecke
|
| | 14:30 - 15:30 | | | |
De Parkschool - Melle
Eerste graad muziek (6-7 jaar)
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Muziekinitiatie |
Greet De Rudder
|
| | | | 15:30 - 16:30 | |
Melle Vogelhoek
Eerste graad muziek (6-7 jaar)
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Initiatie |
Marijke Ferket
|
16:15 - 17:15 | | | | | |
Destelbergen
Eerste graad muziek (6-7 jaar)
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Afwisselend Muziek en Woord |
Kim Bostijn
|
| | 13:00 - 14:00 | | | |
De Sportschool - Gentbrugge
Eerste graad muziek (6-7 jaar)
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Initiatie |
Marijke Ferket
|
| 16:00 - 17:00 | | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Freinetschool ’t Groen Drieske - Gentbrugge
Eerste graad muziek (6-7 jaar)
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Initiatie |
Eline Duerinck
|
| | | 15:45 - 16:45 | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Basisschool De Regenboog - Wondelgem
Eerste graad muziek (6-7 jaar)
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Initiatie |
Marijke Ferket
|
| | | | 15:45 - 16:45 | |