Ottogracht
Instrument
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Fagot |
Wim Van Volsem
|
| | | 17:00 - 19:00 | | |
Gitaar |
Helena De Beul
|
17:00 - 18:00 | | | | | |
|
|
19:00 - 20:00 | | | | | |
Gitaar |
Florian De Schepper
|
| 16:30 - 18:30 | | | | |
Klarinet |
Valerie Vereecke
|
| | 15:30 - 18:00 | | | |
Koper |
Cary De Clercq
|
| | | | | 09:00 - 10:00 |
Oed (Arabische luit) uur en dag te bespreken |
Sadig Gibril
|
17:00 - 18:00 | | | | | |
Piano |
Gillis Sacré
|
| | | | 16:00 - 21:00 | |
Piano |
Morag Uyttersprot
|
| 17:30 - 19:30 | | | | |
Saxofoon |
Kim Bostijn
|
16:00 - 16:30 | | | | | |
|
|
18:30 - 20:30 | | | | | |
Muziek schrijven
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
klassiek |
Christophe Goedvriend
|
| 18:45 - 19:45 | | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Alle instrumenten |
Wim Van Volsem
|
| | | 19:00 - 20:00 | | |
Gitaar - pop voor tieners |
Helena De Beul
|
18:00 - 19:00 | | | | | |
Harmonie orkest |
Cary De Clercq
|
| | | | | 10:00 - 12:00 |
Directie instrumentale muziek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Directie instrumentale muziek |
Dimitri Bracke
|
| | 17:00 - 22:00 | | | |
Directie instrumentale muziek |
Bart Picqueur
|
| | 15:30 - 18:30 | 16:00 - 20:00 | | |
Groepsmusiceren vocaal: klassiek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Koor Helicon |
Christophe Goedvriend
|
| 20:00 - 21:30 | | | | |
Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
2.1 |
Kim Bostijn
|
16:30 - 18:30 | | | | | |
2.2 |
Kim Bostijn
|
| 16:30 - 18:30 | | | | |
2.3 |
Kim Bostijn
|
| | | | 17:00 - 19:00 | |
2.4 |
Kim Bostijn
|
| | | | 18:00 - 20:00 | |
Muzikale en culturele vorming - cultuur derde graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Derde graad jongeren |
Dirk Mannekens
|
| | | 17:00 - 18:00 | | |
|
|
| | | 18:00 - 19:00 | | |
|
|
| | | 19:00 - 20:00 | | |
Eerste graad muziek (6-7 jaar)
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Afwisselend Muziek en Woord |
Kim Bostijn
|
| | | | 16:00 - 17:00 | |
Klarinet |
Valerie Vereecke
|
| | 14:30 - 15:30 | | | |
Groepsmusiceren instrumentaal: wereldmuziek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Groepsmusiceren Oed uur en dag te bespreken |
Sadig Gibril
|
18:00 - 19:00 | | | | | |