Mariakerke
Instrument
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Accordeon |
Sara Salverius
|
| 17:00 - 21:00 | | | | |
Blokfluit |
Tomma Wessel
|
| | | | 18:00 - 20:00 | |
Cello |
Ludo Ide
|
| 15:45 - 20:45 | | | | 09:30 - 11:30 |
Dwarsfluit |
Veronique Coene
|
16:00 - 19:00 | | | | | |
Fagot |
Wim Van Volsem
|
| | | 15:30 - 16:30 | | |
Gitaar |
Helena De Beul
|
15:30 - 16:30 | | | 16:00 - 18:00 | | |
Gitaar |
Thomas De Schepper
|
| | 17:30 - 18:30 | | | |
|
|
| | 19:30 - 20:30 | | | |
Gitaar |
Bart Roose
|
15:30 - 17:30 | | | | | |
Gitaar |
Sarah Vandendriessche
|
| | 13:00 - 17:00 | | | |
|
|
| | 17:30 - 18:30 | | | |
|
|
| | 19:30 - 21:30 | | | |
Gitaar |
Hannes Vercaemer
|
| | | 16:15 - 20:15 | | |
Hobo |
Stijn Heyde
|
| 15:30 - 16:30 | | | | |
Instrument: klassiek: blokfluit |
Tomma Wessel
|
| | 13:00 - 14:00 | | | |
Klarinet |
Valerie Vereecke
|
| | | | | 08:30 - 09:00 |
Klarinet, Sax |
Brigitte Verhoene
|
| | 12:00 - 17:00 | 15:30 - 21:30 | | |
Koper |
Cary De Clercq
|
| | | 15:30 - 17:30 | | |
|
|
| | | 18:30 - 19:30 | | |
Piano |
Geert Logghe
|
| | 13:30 - 15:30 | 16:00 - 20:00 | 17:00 - 18:00 | |
|
|
| | | | 19:00 - 20:00 | |
Piano |
Katrien Mazijn
|
14:30 - 18:30 | 14:30 - 19:30 | | | | |
|
|
19:30 - 20:30 | | | | | |
Piano |
Morag Uyttersprot
|
| 16:00 - 17:00 | | | | |
Piano |
Sandra Van der Gucht
|
| | 13:00 - 15:00 | | | |
|
|
16:15 - 17:15 | | 16:00 - 17:00 | | | |
|
|
18:15 - 20:15 | | 17:15 - 18:15 | | | |
|
|
| | 19:15 - 20:15 | | | |
Slagwerk |
Marc Lambert
|
| | | 16:00 - 19:00 | | |
Viool |
Hilde Pensaert
|
| 16:00 - 18:00 | 12:30 - 15:30 | | 16:00 - 19:00 | |
Zang |
Anna Pardon
|
| 16:00 - 19:00 | | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Muziekgeschiedenis
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Keuzevak vierde graad |
Hadewijch De Smedt
|
| 19:30 - 20:30 | | | | |
Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Alle instrumenten |
Cary De Clercq
|
| | | 17:30 - 18:30 | | |
Alle instrumenten |
An Troch
|
17:00 - 21:00 | | | | | |
Alle instrumenten |
Valerie Vereecke
|
| | | | | 09:00 - 10:00 |
|
|
| | | | | 10:00 - 11:00 |
Gitaar |
Sarah Vandendriessche
|
| | 18:30 - 19:30 | | | |
Piano |
Katrien Mazijn
|
18:30 - 19:30 | | | | | |
Piano |
Sandra Van der Gucht
|
17:15 - 18:15 | | 15:00 - 16:00 | | | |
|
|
| | 18:15 - 19:15 | | | |
Strijkers |
Hilde Pensaert
|
| | | | 19:00 - 20:00 | |
Begeleidingspraktijk
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Gitaar - beginners 1-2-3 |
Thomas De Schepper
|
| | 18:30 - 19:30 | | | |
Gitaar - gevorderden 1-2-3 |
Thomas De Schepper
|
| | 20:30 - 21:30 | | | |
Piano |
Geert Logghe
|
| | | | 18:00 - 19:00 | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
2.1 A |
Annick Gybels
|
16:15 - 17:15 | | | 16:15 - 17:15 | | |
2.1 B |
Annick Gybels
|
| | 15:00 - 17:00 | | | |
2.1 volwassenen |
Annick Gybels
|
| 18:30 - 20:30 | | | | |
2.2 A |
Annick Gybels
|
17:15 - 18:15 | | | 17:15 - 18:15 | | |
2.2 B |
Annick Gybels
|
| | 13:00 - 15:00 | | | |
2.3 A |
Annick Gybels
|
18:15 - 19:15 | | 17:00 - 18:00 | | | |
2.3 B |
Marijke Ferket
|
| | | 17:15 - 19:15 | | |
2.4 |
Annick Gybels
|
| 16:30 - 18:30 | | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Muzikale en culturele vorming - cultuur derde graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Derde graad jongeren |
Hadewijch De Smedt
|
| 18:30 - 19:30 | | | | |
Derde graad jongeren |
Dirk Mannekens
|
| | | | | 09:00 - 10:00 |
|
|
| | | | | 10:00 - 11:00 |
Derde graad volwassenen |
Dirk Mannekens
|
| | | | | 11:00 - 12:00 |
Muzikale en culturele vorming - notenleer derde graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Derde graad |
Annick Gybels
|
| | | 18:15 - 19:15 | | |
Instrument oude muziek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Blokfluit |
Tomma Wessel
|
| | | | 18:00 - 20:00 | |
Eerste graad muziek (6-7 jaar)
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Initiatie |
Marijke Ferket
|
| | | 16:15 - 17:15 | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet