Coupure
Instrument
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Cello, Barokcello |
Frederika Mareels
|
| | 14:00 - 16:00 | | | |
Gitaar |
Sarah Vandendriessche
|
16:00 - 19:00 | | | 16:00 - 19:00 | | |
|
|
20:30 - 21:30 | | | 19:30 - 21:30 | | |
Hobo |
Stijn Heyde
|
| 17:00 - 19:00 | | | | |
|
|
| 20:00 - 21:00 | | | | |
Klarinet, Sax |
Philip Sierens
|
| 16:30 - 18:30 | 17:30 - 18:30 | | | |
|
|
| | 19:30 - 20:30 | | | |
Piano |
Lieselotte De Vuyst
|
16:00 - 21:00 | | 13:30 - 17:30 | | | |
Viool, Altviool |
Veerle Houbraken
|
| 19:00 - 21:00 | | | | |
Muziek schrijven
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
klassiek |
Christophe Goedvriend
|
| | 20:00 - 21:00 | | | |
|
|
| | 21:15 - 22:15 | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Alle instrumenten |
Stijn Heyde
|
| 19:00 - 20:00 | | | | |
Alle instrumenten |
Philip Sierens
|
| 18:30 - 19:30 | 18:30 - 19:30 | | | |
Gitaar |
Sarah Vandendriessche
|
19:30 - 20:30 | | | | | |
Gitaar e.a. |
Bart Roose
|
20:00 - 21:00 | | | | | |
Klarinetchoir |
Philip Sierens
|
| | 20:30 - 21:30 | | | |
Luit |
Bart Roose
|
19:00 - 20:00 | | | | | |
Groepsmusiceren vocaal: klassiek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
3e en 4e graad |
Ann De Prest
|
| | 19:30 - 21:30 | | | |
Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
2.1 |
Christophe Goedvriend
|
| | 14:30 - 16:30 | | | |
2.2 |
Christophe Goedvriend
|
| | 13:30 - 15:30 | | | |
2.3 |
Christophe Goedvriend
|
| | 16:30 - 18:30 | | | |
2.4 |
Christophe Goedvriend
|
| | 17:30 - 19:30 | | | |
Muzikale en culturele vorming - cultuur derde graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Derde graad jongeren |
Dirk Mannekens
|
17:00 - 18:00 | | 17:30 - 18:30 | | | |
|
|
18:00 - 19:00 | | | | | |
Derde graad volwassenen |
Dirk Mannekens
|
19:00 - 20:00 | | 18:30 - 19:30 | | | |
Instrument oude muziek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Cello, Barokcello |
Frederika Mareels
|
| | 14:00 - 16:00 | | | |
Luit |
Bart Roose
|
18:00 - 19:00 | | | | | |
Eerste graad muziek (6-7 jaar)
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Muziekinitiatie |
Christophe Goedvriend
|
| | 12:30 - 13:30 | | | |
Muziekcultuur: kortlopende opleiding
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Kortlopend traject |
Dirk Mannekens
|
20:00 - 21:00 | | | | | |