Hoofdschool
Instrument
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Accordeon |
Patricia George
|
15:30 - 21:30 | 16:00 - 20:00 | | | 14:00 - 19:00 | |
|
|
| 21:00 - 22:00 | | | 20:00 - 21:00 | |
Accordeon |
Sara Salverius
|
| | | 16:30 - 21:30 | | |
Blokfluit |
Tomma Wessel
|
| 16:00 - 20:00 | | | 16:30 - 17:30 | |
Cello |
Eline Duerinck
|
| 18:45 - 20:45 | | | | |
Cello |
Ludo Ide
|
| | 13:00 - 18:00 | | | 12:00 - 14:00 |
Cello, Barokcello |
Jan Bontinck
|
| | | | 16:00 - 19:00 | |
Contrabas |
Bram Decroix
|
| | | | | 09:00 - 13:00 |
Dwarsfluit |
An Troch
|
| 19:15 - 21:15 | | | | |
Fagot |
Wim Van Volsem
|
| | 13:00 - 14:00 | | | 08:00 - 11:00 |
|
|
| | 16:00 - 18:00 | | | |
|
|
| | 20:30 - 21:30 | | | |
Gitaar |
Helena De Beul
|
| | 11:30 - 15:30 | | 15:30 - 19:30 | |
Gitaar |
Thomas De Schepper
|
16:00 - 21:00 | | | | | |
Gitaar |
Eva Dierickx
|
| | | | | 08:30 - 10:30 |
Gitaar |
Bieke Goudesone
|
| | | 18:00 - 19:00 | | 09:30 - 14:30 |
Gitaar |
Anke Story
|
| | | | 16:00 - 20:00 | |
Gitaar 2.1 starters |
Bieke Goudesone
|
| | | 16:00 - 16:30 | | |
|
|
| | | 17:30 - 18:00 | | |
Gitaar 2.2 |
Bieke Goudesone
|
| | | 16:30 - 17:30 | | |
Harp |
Anouk Sturtewagen
|
14:30 - 17:30 | | 12:00 - 18:00 | | | |
|
|
18:30 - 20:30 | | | | | |
Hobo |
Stijn Heyde
|
| | 15:00 - 20:00 | | | |
Hoorn |
Johan Van Neste
|
| 17:00 - 19:00 | | | | |
Instrument: klassiek: blokfluit |
Tomma Wessel
|
| 16:00 - 19:00 | 10:00 - 11:00 | | | |
|
|
| 20:00 - 21:00 | | | | |
Instrument: klassiek: cello |
Eline Duerinck
|
| | | | | 10:30 - 11:30 |
Klarinet |
Philip Sierens
|
| | | 15:30 - 16:30 | | |
Klarinet, Sax |
Philip Sierens
|
16:15 - 19:15 | | 13:45 - 16:45 | 19:00 - 20:00 | | |
Klarinet, Sax |
Brigitte Verhoene
|
16:00 - 21:00 | | | | | |
Piano |
Katelijne Burie
|
15:00 - 19:00 | 14:00 - 17:00 | | | 15:45 - 17:45 | 08:30 - 12:30 |
|
|
20:00 - 21:00 | 19:00 - 21:00 | | | 18:45 - 19:45 | |
Piano |
Frederik Croene
|
| | 13:00 - 18:00 | | | |
|
|
| | 18:30 - 20:30 | | | |
Piano |
Katrien Mazijn
|
| | 12:00 - 13:00 | | | |
Piano |
Morag Uyttersprot
|
| | | | | 08:30 - 14:30 |
Piano |
Hanne Van Gastel
|
| 16:30 - 20:30 | | 16:00 - 19:00 | 16:00 - 21:00 | |
Piano |
Manon Vosté
|
| | 13:00 - 18:00 | 15:30 - 17:30 | | |
|
|
| | 18:15 - 20:15 | 18:30 - 20:30 | | |
Piano 2.1 leerlingen |
Manon Vosté
|
| | | 17:30 - 18:30 | | |
Saxofoon |
Dirk De Schoenmaker
|
| | | | | 10:00 - 13:00 |
Viool |
Hilde Pensaert
|
16:00 - 22:00 | | | | | |
Viool, Altviool, Barok(alt)viool |
Katharina De Cock
|
16:30 - 21:30 | | 13:30 - 19:30 | | | 08:30 - 13:30 |
Zang |
Anna Pardon
|
| | 15:00 - 21:00 | 15:00 - 20:00 | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Muziekgeschiedenis
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Keuzevak vierde graad |
Hadewijch De Smedt
|
| | | | 20:00 - 21:00 | |
Kortlopend traject vanaf 16 jaar |
Hadewijch De Smedt
|
| | | 19:30 - 21:30 | | |
Muziek schrijven
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Compositie klassiek |
Christophe Goedvriend
|
| 15:15 - 16:15 | | | | |
klassiek |
Christophe Goedvriend
|
| 16:15 - 18:15 | | | 12:00 - 14:00 | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Accordeon |
Patricia George
|
| 20:00 - 21:00 | | | 19:00 - 20:00 | |
Alle instrumenten |
Philip Sierens
|
19:15 - 21:15 | | | 17:00 - 19:00 | | |
Alle instrumenten |
Wim Van Volsem
|
| | 15:00 - 16:00 | | | 11:00 - 12:00 |
|
|
| | 14:00 - 15:00 | | | 12:00 - 13:00 |
|
|
| | 18:30 - 20:30 | | | |
Blokfluit |
Tomma Wessel
|
| 19:00 - 20:00 | | | | |
Harp |
Anouk Sturtewagen
|
17:30 - 18:30 | | 18:30 - 19:30 | | | |
Oude muziek |
Kersten Cottyn
|
| 18:00 - 19:00 | | | | |
|
|
| 19:00 - 20:00 | | | | |
Piano |
Gillis Sacré
|
| | | 19:00 - 20:00 | | |
Piano 3de graad |
Katelijne Burie
|
| 17:00 - 19:00 | | | | |
Piano 4de graad |
Katelijne Burie
|
19:00 - 20:00 | | | | | |
Piano 4e graad |
Katelijne Burie
|
| | | | 17:45 - 18:45 | |
Begeleidingspraktijk
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Piano |
Gillis Sacré
|
| | | 20:00 - 21:00 | | |
Directie instrumentale muziek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Directie instrumentale muziek |
Dimitri Bracke
|
| | | | 10:00 - 13:00 | |
Directie instrumentale muziek |
Bart Picqueur
|
| | 10:00 - 12:00 | | 09:00 - 13:00 | |
|
|
| | | | 13:30 - 15:30 | |
Groepsmusiceren instrumentaal: oude muziek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Oude muziek |
Kersten Cottyn
|
| 18:00 - 19:00 | | | | |
|
|
| 19:00 - 20:00 | | | | |
Improvisatie
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Improvisatie |
Kersten Cottyn
|
| 20:00 - 21:00 | | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
2.1 A |
Greet De Rudder
|
| | 13:30 - 15:30 | | | |
2.1 B |
Greet De Rudder
|
| | 15:30 - 16:30 | | | 08:30 - 09:30 |
2.1 C |
Greet De Rudder
|
| | | 16:30 - 17:30 | | 09:30 - 10:30 |
2.1 D |
Anja Moors
|
| 16:30 - 18:30 | | | | |
2.2 A |
Valerie Vereecke
|
17:00 - 19:00 | | | | | |
2.2 B |
Anja Moors
|
| | | | 17:00 - 19:00 | |
2.2 C |
Greet De Rudder
|
| | 16:30 - 17:30 | | | 11:30 - 12:30 |
2.2 D |
Greet De Rudder
|
| | | 17:30 - 18:30 | | 10:30 - 11:30 |
2.3 A |
Ingrid Mestdagh
|
16:30 - 17:30 | | 16:00 - 17:00 | | | |
2.3 B |
Greet De Rudder
|
| | 17:30 - 19:30 | | | |
2.3 C |
Eline Duerinck
|
| 16:30 - 18:30 | | | | |
2.3 volwassenen |
Valerie Vereecke
|
19:00 - 21:00 | | | | | |
2.4 A |
Ingrid Mestdagh
|
17:30 - 18:30 | | 17:00 - 18:00 | | | |
2.4 B |
Marijke Ferket
|
| 18:30 - 20:30 | | | | |
2.4 C |
Eline Duerinck
|
| | | 17:00 - 19:00 | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Muzikale en culturele vorming - cultuur derde graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Derde graad jongeren |
Hadewijch De Smedt
|
| | | 17:30 - 18:30 | | |
Derde graad jongeren |
Katrien Mazijn
|
| | 13:00 - 14:00 | | | |
|
|
| | 14:00 - 15:00 | | | |
|
|
| | 15:00 - 16:00 | | | |
Derde graad volwassenen |
Hadewijch De Smedt
|
| | | 18:30 - 19:30 | | |
Muzikale en culturele vorming - notenleer derde graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Derde graad |
Ingrid Mestdagh
|
18:30 - 19:30 | | | | | |
SP. 1 |
Ingrid Mestdagh
|
| | | | 16:30 - 18:30 | |
SP. 2 |
Ingrid Mestdagh
|
| | 18:00 - 20:00 | | | |
Instrument oude muziek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Blokfluit |
Tomma Wessel
|
| 16:00 - 20:00 | | | 16:30 - 17:30 | |
Cello, Barokcello |
Jan Bontinck
|
| | | | 16:00 - 19:00 | |
Klavecimbel |
Kersten Cottyn
|
| 17:00 - 18:00 | | | | |
Traverso |
Esther Van Acker
|
| | | 19:15 - 20:15 | | |
Viool, Altviool, Barok(alt)viool |
Katharina De Cock
|
16:30 - 21:30 | | 13:30 - 19:30 | | | 08:30 - 13:30 |
Historische uitvoeringspraktijk
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
1ste zaterdag van de maand + concertbezoek |
Kersten Cottyn
|
| | | | | 09:00 - 11:00 |
Eerste graad muziek (6-7 jaar)
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Afwisselend Muziek en Woord |
Eline Duerinck
|
| | | | | 08:30 - 09:30 |
Cello |
Eline Duerinck
|
| | | | | 09:30 - 10:30 |
Initiatie |
Marijke Ferket
|
| 17:15 - 18:15 | | | | |
Muziekinitiatie (6 jaar) |
Anja Moors
|
| | | | 16:00 - 17:00 | |
Muziekinitiatie (7 jaar) |
Valerie Vereecke
|
16:00 - 17:00 | | | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Hedendaagse muziek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Hedendaagse muziek |
Frederik Croene
|
| | 20:30 - 21:30 | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet